KONST / Litografier / Färglitografi 11922025
nr 1192 2025
Thage Nordholm
(1927-1990), Sverige
Färglitografi, Vinterlandskap. Signerad, numrerad 128/250. Motivet: 33x42 cm
Thage Nordholm, svensk målare född 1927, död 1990.
Utrop:
400 kr
Såld:
100 kr
måndag 2 juli 2018
kl 20:24:33
2/7 20:19:33
2/7 20:19:54